gratis-verzending vanaf 75,- of afhalen in de winkels van Concerto en Plato voor 16:00 besteld morgen in huis Winkels Service
2 voor € 15,00

ASTEROIDS GALAXY TOUR, THE

OUT OF FREQUENCY (LIMITED EDITION)

Genre: Pop & Rock
Label: NEWS A - F BMG
Releasedatum: 01-04-2013
Herkomst: NL
Item-nr: 2885951
EAN: 4050538001884
Dit artikel is vervallen en niet meer leverbaar

Recensie

Anders dan Fruit, het krankzinnig catchy debuut van deze Deense alternatieve dansband, dat twee jaar terug nét te laat kwam (september) om de zomer te redden, komt Out Of Frequency nu precies op tijd om ons door de laatste donkere dagen heen te helpen. En verder, want man, die single Heartattack, niet voor niets 3FM Megahit, heeft precies dat effect op ons. Evenzo met Major, het titelnummer en vooral Mafia en Suburban Space Invader. Dat zijn van Out Of Frequency de kanshebbers voor begeleiding van commercials. Jawel, u weet wél waar we het over hebben: de beste Heineken-commercial ooit, The Entrance geheten, waarin Astroids' overigens verrukkelijke zangeres Mette Lindberg de hoofdrol zingt en speelt met hun eigen The Golden Age. Around The Band van datzelfde debuut werd gebruikt ter introductie van een iPod. Fruit, het album, is nu nog een soort cultklassieker en zal uit die status geholpen worden door Out Of Frequency, de verrassende opvolger in toch diezelfde originele opbeurende stijl. Iedere beginneling wil na beluistering van Out Of Frequency namelijk méér.

nieuwsbrief